NA TÉMA : NEZNALOST A NEPŘIPRAVENOST

24. ledna 2011 v 7:23 | Miss Joy |  NA TÉMA

NEZNALOST A NEPŘIPRAVENOST ...
... vždy postihne toho nesprávného !

Tento článek se možná někomu nebude líbit . Možná si pak někdo o mě bude myslet že jsem šprt , či něco podobného , ale já ho i přesto napíšu ! Napíšu ho protože za své názory se nestydím :) .


Určitě to už kadžý z vás zažil . Přijdete domů celí unavení ze školy a máte se vrhnout na nějaký složitý projekt , učení nebo jen domácí úkol . Jenže ! Vám se do toho ani trošku nechce . Při představě , že vás čeká něco takového by jste radši přešli k té druhé představě , kde ležíte v posteli , koukáte na televizi nebo jste na počítači a nad kterou se rozplýváte blahem . A tak se na to prostě vykašlete ...

http://www.femina.cz/uploads/800x600/files/zena_gauc-knizka.jpg

Druhý den přijdete do školy , kde vás čeká písemka , domácí úkoly a ještě odevzdání projektu ! A co teď ? Samozdřejmě jako první vás napadne obrátit se na kamaráda/kamarádku . Opíšete si domácí úkol , opíšete si projekt a ještě dokonce i tahák na písemku ? Než to uděláte přemýšlejte nad tím ... Myslíte , že tomu od koho si to opisujete se to líbí ? Ne ! Mojí kamarádce (chodí na jinou školu než já) hodně záleží na známkách . Dělá pro to doopravdy maximum . Každý den si poctivě dělá úkoly , učí se apod. A každý den si mi stěžuje , protože jen co přijde do školy nahrne se na ni 20 lidí pořád se stejnou otázkou "Máš domácí úkol ?" . Budu teď mluvit za ni , ale z toho co mi říká by se mnou určitě souhlasila ... Nebaví ji dělat každý den domácí úkoly , připravovat se na písemky , dělat projekty , ... pro celou třídu !

http://media.novinky.cz/934/109344-top_foto2-yixpw.jpg

Proto by jste se měli rozmyslet , než si každý den budete něco opisovat a podovný věci . Možná si teď někdo bude myslet , že je hloupost co píšu , i to je možné ! Ale asi to doopravdy není příjemné , když něco děláte a víte , že to v podstatě děláte pro celou třídu ... KAŽDÝ DEN ! Zamyslete se nad tím :) .

Oddělovače by Bonitka<3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiLusHka a Ania MiLusHka a Ania | E-mail | Web | 24. ledna 2011 v 7:35 | Reagovat

Super článok prečitala osm ho celý no v podstate je to pravda ale u nás to funguje inak....my sa tak s tímy ulohamy striedame a nemáme s tím problem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama