DENÍČEK

BLOG JE MŮJ DRUHÝ SVĚT

19. ledna 2011 v 21:02 | Miss Joy
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Myslím , že název mluví za vše . Protože se Vám tady představuju a píšu jen pod přezdívkou "Miss Joy" nikdo neví , kdo doopravdy jsem . A tak se mi to líbí !

Nemusím se tady ničím tajit , nemusím se stydět za své názory . Mám tu volnost jakou chci a můžu zde být vlastně kýmkoliv . Když jsem dřívě měla několik blogů o sobě (pod svým skutečným jménem) , kolikrát jsem slyšela nejrůznější posměch nebo jen narážky kvůli článkům a podobně . I když ty narážky byli někdy myšleny jen vtipem , každého by to časem začalo štvát ... no ne ? Opravdu jsem časem začala ztrácet trpělivost , a proto jsem si založila tenhle blog . Psát mě baví a douám že vás baví i číst mé články .

Nicméně , kdybych to měla shrnout , psát a mít blog mě velmi baví a baví mě ještě víc , když nikdo neví , kdo vlastně jsem :) .

OTÁZKY :

1. Baví tě psát na svůj blog nebo to bereř někdy už jen jako povinost ?
2. Myslíš si , že by někdy bylo lehčí , aby lidé nevěděli kdo vlastně jsi (na blogu) ?
3. Mají někdy tvý přátelé narážky (nebo něco podobného) ohledně tvého blogu ?

PRŠÍ , PRŠÍ JEN SE LEJE ...

15. ledna 2011 v 11:26 | Miss Joy
Ahoj <3 ,
můj blog má zatím celkem dobré ohlasy , za což vám moc děkuju ! Ovšem pořád musím myslet na ty sprosté komentáře , ale to už asi nezměním ... Nebude se tím teda už zaobírat :) .
Dnes je u nás stejně , jako v posledních dnech . Prší ! Ale už začalo i trošku svítit sluníčko , takže až na to mokro je tam vlastně celkem příjemně . A co má te dneska v plánu ? Já nic moc , celý den budu vlastně doma ... Budu po celém tom týdnu zase konečně odpočívat . Miluju soboty , může spát do kolika chci . Za to zítra se už zase musím učit :( . Čeká nás plno písemka a uzavírání známek ... No ale myslím , že tohle pololetí to celkem vyjde . Možná budu mít 3-4 dvojky , ale i to je pro mě úspěch :D . A co vy a škola ?

Opravdu je to dneska jen takový menší článeček , du relaxovat !!! Přeju i vám , aby jste si užili sobotu a pořádně si odpočinuli , protože si myslím , že to každý po tom týdnu potřebuje :) . Ale večer jsem určitě příjdu , alespoň zkontrolovat komentáře a na nějaké odepsat .

P.S. Pořád hledám MUFINKY , více → ZDE ← !


Oddělovače by Bonitka<3
 
 

Reklama