OZNÁMENÍ

MUFINCI

16. ledna 2011 v 21:14 | Miss Joy
Je tady konečně uveřejnění mích "Mufinků" + názor na ně . Pro zobrazení klikni na "celý článek :) .

http://epicute.files.wordpress.com/2009/07/cute-food-cupcake-ball.jpg

STÁLE HLEDÁM

15. ledna 2011 v 19:16 | Miss Joy
Chtěla bych sem dát jen jedno takové upozornění . Stále hledám Mufinky ! Kdo neví , o co se jedná , ať klikne sem . Zatím se mi přihlásilo 5 lidí , ale byla bych ráda za každého dalšího . Zítra večer sem dám článek , kde zveřejním svoje oficiální Mufinky , takže pokud máte ještě zájem , pište pod tento článek nebo pod článek , na který máte na začátku tohoto příspěvku odkaz .
M. se ale mohou i měnit nebo přibývat ! Takže můžete psát , i když je budu mít již zveřejněny . Pokud si totiž někoho zvolím za Mufinka , blíž ho poznám a usoudím , že není takový jaký mi na první pohled připadal , může po něm zbýt prázdné místo pro někoho jiného ! Nic takového se ale doufám nestane :) .

http://epicute.files.wordpress.com/2009/07/cute-food-cupcake-ball.jpg

A podle čeho si vybírám ?
1. Vzhled blogu (není až tak důležitý , ale malinkou roli hraje)
2. Kvalita článků (hodnotím jestli se mi články líbí , jestli se mi líbí jak je napsaný)
3. Vy ! (ráda bych , aby to byli lidé , s kterými si budu rozumět)
4. Ochota spolupracovat , seznámit se (byla bych ráda , kdyby jsme se seznámili - např. přes ICQ nebo Facebook - a aby jsme si s blogem třeba i pomáhali)
5. Návštěvnost (byla bych ráda , kdyby jste alespoň párkrát do týdne zavítali na můj blog :) samozdřejmě , že já na váš taky !)

PRVNÍ ČLÁNEK

14. ledna 2011 v 13:43 | Miss Joy
Zdravím všechny ,
vítejte na stránkách www.missjoy.blog.cz . Na tomto blogu můžete najít všechno , co Vás jen zajímá . Od článků na téma , článků s nejrůznějšími názory , až po můj deníček . A kdo vlastně jsem ? Těžká otázka :) . Názor na mě si budete muset udělat sami , já můžu říct jen to , že jsem normální 14-tiletá dívka se svými sny !

Doufám , že se Vám tady bude líbit a snad se i budete vracet :) . Než odstartuji první články , můžete zde něco připsat do knihy návštěv (odkaz najdete v menu) nebo se pokusit stát mým Mufinkem (odkaz opět v menu) .

Zanech komentář ,
Děkuji , Miss Joy ♥

HLEDÁM MUFINKY

14. ledna 2011 v 13:20 | Miss Joy
Někdo má Affs , někdo má Miláčky , někdo má prostě Oblíbené blogy ... Já mám Mufinky ! Teda zatím nemám , ale doufám v to :) .

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Každý si určitě pamatujete své začátky na blog.cz a každý určitě víte , že to není jednoduché . Je velmi obtížné dopracovat se od návštěvnosti 5 lidí za den k návštěvnosti přes 500 lidí za den . Pochybuji , že se mi něco takového povede , ale nechtěla bych to hned ze začátku vzdát ! A proto bych chtěla najít takových pár ... spřízněných dušiček . Nevím , jak jinak bych to měla říct . Jde asi o tohle ...

Zalíbil se ti hned ze začátku můj blog :) ? Napiš mi do komentářů , co se ti líbí a co naopak ne nebo napiš jakýkoliv jiný názor a přidej k němu své jméno (přezdívku) a svůj blog / estranky apod. Byla bych ráda kdyby jsme se nějak více seznámili a byla bych ráda , kdyby jste se aspoň ze začátku stali takovou mou malinkou podporou . Ovšem jen lidi , kteří by DOOPRAVDY chtěli a jejichž blog by se mi TAKY zalíbil . Byla bych ráda , kdyby jsme si vyměnili ikonky (já bych si dala jeho/její ikonku do menu a on/ona mou) a trošku si s blogem možná i pomáhali . Jak jsem řekla , taková menší spřízněná duše, moji Mufinci :*
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Shrnutí : Pokud se ti tady líbí , napiš mi do komentářů tvé jméno , blog a můžeš přidat i nějaký ten názor . Co nejdříve ti odepíšu , jestli tě beru za svého Mufinka či ne (a proč) .

Oddělovače by : Bonitka<3
 
 

Reklama